Bize Katılın

Her hafta en iyi indirimlerimizi, yeni videolarımızı, ipuçlarımızı ve fikirlerimizi alan müşterilerimiz arasına sizde katılın.
Şimdi kulübe katılmak için e-postanızı girin!

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Ürünlerimiz Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Cornrows (Balık Sırtı) Nedir?

Cornrows tercihen ek saçla yapılan balık sırtı görünümüne benzeyen bir uygulamadır , 1 – 4 hafta aralığında kullanılır.
Saçınızın 8 santim olması yeterli bu model için kendi saç rengizin dışında farklı renkler ve tonlarda ek saçlar yapılabilir.
Cornrows örgüleri ek saç kullanılırsa istediğiniz uzunlukta ve büyüklükte olabilir, çözmek istediğinizde kendi saçınızın bittiği yerden ek saçı keserek örgüleri açabilirsiniz.
İstenildiği zaman yıkanabilir , kullanım açısından çok rahat bir modeldir ince kalın ve standart olarak 3 seçenek uygulanabilir.

www.sentetikorguluksac.com

Twist (Burgu) Nedir?

Uygulama saçlarınıza herhangi bir zarar vermez aksine örgüde olduğu gibi twist yapıldığında başka bir işlem yaptıramayacağınız için saçlarınız dinlenme fırsatı yakalar twistler açıldığında saçların daha sağıklı olduğu fark edilir.
Kulanım süresi aralığı 3 aydır , twistleri istediğiniz zaman uçlarından keserek kendinizde açabilirsiniz.
Jumbo ( Kanekkalon ) ek saçlarla yapılır , görüntü olarak burgu şeklindedir.
İdeal kullanım süresi için saçlarınız ( 30 – 40 cm ) omuz hizasının altında ve uçları küt kesim modeli olmamalıdır.
Ek saçlarla yapılan bir işlemdir dipten profesyonel şekilde eklenerek başlanılır yapılırken bal mumu keratin vb. maddeler kullanılmaz yapımı 4 saat 6 – 7 saat arasında zaman alır.
Kendi saç renginiz yapılacak twistlerin renk tonuna yakın olmalıdır farklı bir ton istenildiğinde uyumlu olacaksa farklı renk ek saçlarla da burgu [twist] tercih edilebilir.

www.sentetikorguluksac.com

Afrika Örgüsü

1. “Afrika örgüsü saçlara çok zarar verir.”
Doğru sanılan yanlışların içinde en yaygın olanlarından biri bu mittir. Afrika örgüsü saça herhangi bir zarar vermez hatta saça jöle, köpük gibi şeyler sürmekten ve ısı ile şekillendirmeye olan ihtiyaçtan kurtardığından saçı rahatlattığını ve yarar sağladığını bile söyleyebiliriz. ‘Protecting styles’ (koruyucu biçim) kategorisi içinde yer alması da bunun en iyi açıklayan örneklerden biridir. Bunun yanında bir de sürekli yıkamak zorunda kaldığınız yağlı saçlarınız varsa, saçlarınızı sürekli yıkamak zorunda olmadığınızdan yağlanma probleminiz de yavaşça bir miktar ortadan kalkar.

www.sentetikorguluksac.com

Afrika Örgüsü

4. Afrika Örgüsü yaptırdıktan sonra saçınızı kazıtmak zorunda kalırsınız.
Yanlış! Afrika Örgüsü bal mumu,yapıştırıcı gibi şeylerle yapılmaz, normal saçınızı ördüğünüz de nasıl saçlarınızı açabiliyor sanız Afrika örgüsünü yaptırdıktan sonra da aynı şekilde örgüleriniz den kurtulmanız da mümkündür. Tek sıkıntı, çok fazla örgüyü açmak zorunda olmanız. Vaktiniz ya da saçınızla uğraşmayı seven arkadaşlarınız varsa sorunu kısa sürede kolayca çözebilirsiniz.

www.sentetikorguluksac.com

Menü
Konuşmaya Başla
Canlı Destek
Sentetik Örgülük Saç
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?