Bize Katılın

Her hafta en iyi indirimlerimizi, yeni videolarımızı, ipuçlarımızı ve fikirlerimizi alan müşterilerimiz arasına sizde katılın.
Şimdi kulübe katılmak için e-postanızı girin!

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Ürünlerimiz Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Afrika Örgüsü

4. Afrika Örgüsü yaptırdıktan sonra saçınızı kazıtmak zorunda kalırsınız.
Yanlış! Afrika Örgüsü bal mumu,yapıştırıcı gibi şeylerle yapılmaz, normal saçınızı ördüğünüz de nasıl saçlarınızı açabiliyor sanız Afrika örgüsünü yaptırdıktan sonra da aynı şekilde örgüleriniz den kurtulmanız da mümkündür. Tek sıkıntı, çok fazla örgüyü açmak zorunda olmanız. Vaktiniz ya da saçınızla uğraşmayı seven arkadaşlarınız varsa sorunu kısa sürede kolayca çözebilirsiniz.

www.sentetikorguluksac.com

Afrika Örgüsü

3. Afrika örgüsü saçları kopartıyor veya döküyor.
Bilindiği üzere günde bir insanın ortalama 100 tel saçı dökülür. Afrika örgüsünde normal saçınızın aksine, dökülen saçlar yere düşmez ve örgülerden kurtulamadığından, saçlarınızın arasında kalır. Örgülerinizi açtığınızda –ki en fazla 3 ay kullanmanız tavsiye edilir, normalden daha büyük saç kütlelerinizi banyonun giderinde görmeniz sadece bir yanılsama yaratır. Bu nedenle “sadece bir seferde ne çok saç kaybettim!” diye vahlanmanıza yol açar. Oysa gördüğünüz giden saçlar, 3 aylık birikmiş dökülen saçınız dır!

www.sentetikorguluksac.com

Twist (Burgu) Nedir?

Uygulama saçlarınıza herhangi bir zarar vermez aksine örgüde olduğu gibi twist yapıldığında başka bir işlem yaptıramayacağınız için saçlarınız dinlenme fırsatı yakalar twistler açıldığında saçların daha sağıklı olduğu fark edilir.
Kulanım süresi aralığı 3 aydır , twistleri istediğiniz zaman uçlarından keserek kendinizde açabilirsiniz.
Jumbo ( Kanekkalon ) ek saçlarla yapılır , görüntü olarak burgu şeklindedir.
İdeal kullanım süresi için saçlarınız ( 30 – 40 cm ) omuz hizasının altında ve uçları küt kesim modeli olmamalıdır.
Ek saçlarla yapılan bir işlemdir dipten profesyonel şekilde eklenerek başlanılır yapılırken bal mumu keratin vb. maddeler kullanılmaz yapımı 4 saat 6 – 7 saat arasında zaman alır.
Kendi saç renginiz yapılacak twistlerin renk tonuna yakın olmalıdır farklı bir ton istenildiğinde uyumlu olacaksa farklı renk ek saçlarla da burgu [twist] tercih edilebilir.

www.sentetikorguluksac.com

Cornrows (Balık Sırtı) Nedir?

Cornrows tercihen ek saçla yapılan balık sırtı görünümüne benzeyen bir uygulamadır , 1 – 4 hafta aralığında kullanılır.
Saçınızın 8 santim olması yeterli bu model için kendi saç rengizin dışında farklı renkler ve tonlarda ek saçlar yapılabilir.
Cornrows örgüleri ek saç kullanılırsa istediğiniz uzunlukta ve büyüklükte olabilir, çözmek istediğinizde kendi saçınızın bittiği yerden ek saçı keserek örgüleri açabilirsiniz.
İstenildiği zaman yıkanabilir , kullanım açısından çok rahat bir modeldir ince kalın ve standart olarak 3 seçenek uygulanabilir.

www.sentetikorguluksac.com

Menü