Hakkımızda

Sizin İçin Buradayız

Yılmaz Peruk firma sahibi Bilal Yılmaz Bey tarafından 2005 yılında kurulmuştur.

Peruk ve ham saç ithalatı ve ihracatı yapan, peruk sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek en iyi kaliteyi toptan ve perakende olarak müşterilerinin hizmetine sunan Yılmaz Peruk 2005 yılından itibaren Türkiye’de hizmet vermektedir.

Yılmaz Peruk 2012 senesinde kurmuş olduğu atölyesi ile üretmiş olduğu ürünleri Türkiye Dışında; Amerika, Avustralya, Kanada, Fransa, İtalya, Rusya Federasyonu, Ukrayna gibi ülkelere pazarlamaktadır.

Hedefimiz dünya piyasasında üretim bazında belli bir pay elde etmek ve bir Türk markası olarak yerini almaktır.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Perukçular, Kuaför Salonları, Bijuteri Mağazaları, Kozmetik Salonları, Vitrin Dekorasyon, Mankenciler, Sinema, Televizyon, Tiyatro, Magazin Dergileri, Animasyon Ekipleri.

Güzelliğin en iyi yanı, hiçbir resmin ifade edemediği şeydir.

Ürünlerimiz

Peruk, Postiş, Çıtçıt Kaynak Saç, Keratin Kaynak Saçlar, Boncuklu Kaynak Saçlar, Ham Saç, Saç Aksesuarları, Örgülük Saçlar, Klips, Peruk Malzemeleri, Saç Kaynak Makinaları, Eğitim Manken Kafaları.

Gülümsemeyi Unutmayın

Saçlarımız vücudumuzun en önemli noktasıdır. Ne kadar şık ve havalı saçlara sahipsek öz güvenimiz o kadar yüksektir. Tabi ki de saç modeli seçerken dikkat etmemiz gereken birçok özel nokta vardır. Günün önemine göre saçımıza model vermemiz gerekir. Gittiğimiz yere göre veya girdiğimiz ortama göre sentetik saç modelleri değişiklik gösterecektir.

Güzellik güçtür; bir gülümseme onun kılıcıdır.

Menü
Konuşmaya Başla
Canlı Destek
Sentetik Örgülük Saç
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?